Partner forum:

Najwyższej jakości lustra drogowe i sklepowe, barierki ochronne.
www.Bezpieczna-Firma.eu.
Bezpieczeństwo i kontrola.
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Warto tam się udać ?  (Przeczytany 6786 razy)
paweł
Nowy u
*

Zobacz profil Email
« : Maj 01, 2010, 12:14:28 pm »

Warto wybrać się do tego klubu ? Jestem z poza Torunia. Jakby jeszcze tego było mało będę tam pierwszy raz i chciałbym się wybrać ze znajomymi do klubu tylko nie wiem do jakiego Uśmiech Jakieś sugestię.
damian1
Nowy u
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maj 12, 2010, 06:12:34 pm »

Zdecydowanie nie warto stracić 10 złotych na wstęp, a następnie nudzić się bo praktycznie nikt tam nie przychodzi Uśmiech Nie wspomnę już o wyglądzie tego klubu. Swoim wnętrzem reprezentuję... nic.

Lepiej udaj się do Mockba. Tam to dopiero można się zabawić.
admin
Administrator
Nowy u

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 01, 2010, 02:01:55 pm »

Tyle co ja już się nasłuchałem o Carpe Diem to masakra. Znajomi nienawidzą tego klubu jak matematyki w szkole. Moim zdaniem w Toruniu jest tyle klubów, że warto zastanowić się na innymi. Lepiej wydać 5-10 złotych i udać się do lepszego miejsca. Poza tym muzyka tam jest dla ludzi, który nie potrafią się bawić albo nie chcą się bawić.
damian1
Nowy u
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 12, 2010, 12:15:34 pm »

Ja tam kiedyś pracowałem jako ochroniarz i muszę powiedzieć, że ludzi przychodzi tam rzeczywiście mało więc szczerze odradzam wybranie się do tego klubu.
monika
Nowy u
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 17, 2010, 03:13:23 pm »

Ja była tam tylko raz i zgodzę się z niektórymi wypowiedziami, że wieje tam nudą. Jeszcze ta dziwna muzyka. Naprawdę jest to klub dla ludzie starszych, którzy ledwo się poruszają.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: